Bakan Tüfenkci: “Biz hep milletle yürüdük, birileri gibi terör örgütleriyle yürümedik”

Bakan Tüfenkci, bayramın üçüncü gününde önce Battalgazi ilçesinde Beydağı Polis Merkezi Amirliği'ni, ardından da Malatya İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek buralarda görevli polis ve jandarmalarla bayramlaştı.

Bakan Tüfenkci, Hekimhan ve Kuluncak ilçelerini ziyaret etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "2023 hedeflerimiz var. 2019 seçimlerinde inşallah Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine bir fiil geçmiş olacağız. Türkiye 2023 hedeflerine biraz daha yaklaşmış olacak." dedi

Tüfenkci’nin 3 Günlük Malatya Programı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin, 10 Mart Perşembe gecesi Malatya’ya geleceği, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Malatya’da çeşitli programlara katılacağı bildirildi. Tüfenkci’nin Malatya gezisi...

Bakan Tüfenkci : AB vazgecilmez değil

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İngiltere'nin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılma kararına ilişkin, "Tarihi öneme sahip bir gelişme. Artık AB'nin, politikalarını ve stratejilerini ciddi anlamda gözden geçirmesi gerekiyor." dedi.

Bakan Tüfenkci, Çiftlik Bank anketini açıkladı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çiftlik Bank benzeri yapılara ilişkin, "Sürekli vatandaşlarımızı uyarıyoruz, uyarmaya da devam edeceğiz çünkü bu tür vatandaşlarımızın duygularını kullanan sadece Çiftlik Bank yok." dedi.