Bakan Tüfenkci’den öğrenci yurduna ziyaret

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Finansal anlamda istikrarı, güveni korurken aynı zamanda üretim anlamında da sanayinin bütün çarklarının dönmesini sağlıyoruz." dedi.

Bakan Tüfenkci, Malatya TSO Başkanı Sadıkoğlu ve heyetini kabul etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, yeni seçilen Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yeni yönetimini Bakanlık toplantı salonunda kabul etti.

Bakan Tüfenkci: Türkiye’yi üçüncü çeyrekte daha güçlü büyüteceğiz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye güçlü bir büyümeyle 2017'ye başladı. İkinci çeyrekteki rakamlarımız çok güçlü, inşallah üçüncü çeyrekte çok daha güçlü bir şekilde Türkiye'yi büyüteceğiz" dedi.

Bakan Tüfenkci, Malatya’da Aşure dağıttı

Bakan Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla gerçekleştirilen Aşure dağıtım etkinliğine katıldı.

Bakan Tüfenkci, Battalgazi İlçesi muhtarlarıyla İstişare toplantısında bir araya geldi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Almanya, Türkiye aleyhinde başlatmış olduğu siyasi şantaj diyeceğimiz bir takım ekonomik tehditlerle Türkiye'yi köşeye sıkıştırmanın hesaplarını yapmaktadır.Türkiye, geçmişinden aldığı güçle,medeniyetiyle, insanıyla, bu coğrafyanın kendine has özellikleriyle ekonomik tehditlere boyun eğen bir ülke olmadı, asla da olmayacak" dedi