Bakan Tüfenkci, Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binası kompleksinin temelini attı

Yeşilyurt ilçesindeki şantiye alanında düzenlenen temel atma töreninde konuşan Tüfenkci, bölge ve Malatya için, kentin ticareti, ihracatı ve ithalatının gelişmesi noktasında önemli bir hizmet binasının temeli atmak için Malatya'ya geldiklerini belirtti.

Bakan Tüfenkci: Dik duran 128 ülkeyi tebrik ediyorum

Bakan Tüfenkci, Kudüs tasarısının ABD'nin tehditlerine rağmen Birleşmiş Milletler'de (BM) kabul edilmesine ilişkin, "Ben buradan dik duran 128 ülkeyi gerçekten tebrik ediyorum. Bizim hain FETÖ'cüler kendilerini 50 bin dolarlara satarken, o devletler Amerika'nın milyon dolarlarını elinin tersiyle ittiler ve gerçekten o duruşu gösterdiler." dedi.

Bakan Tüfenkci, Hem modern hem de geleneksel amatör sporların yanındayız

Bakan Tüfenkci, "Biz, gençlerimizin özellikle sporla uğraşmalarını, spor ahlak ve disiplinini almalarına büyük önem veriyoruz. Bu anlamda son yapılan değişikliklerle yerel yöneticilerimize de yasal anlamda yardımlar yapabilmesinin önünü açtık."

Bakan Tüfenkci, Gedik Gençlik Merkezi’nin açılışını yaptı

Bakan Tüfenkci, "AK Parti ile Türkiye daha çok güçlendi, kendi tankını, topunu, silahını, helikopterini ve uçağını üretir hale geldi. Bugün bizleri eleştirenler var ya, hani diyorlar, 'Sümerbank, Tekel niye kapandı?' Hala onların kafaları bez, iplik üretmede" dedi.

Bakan Tüfenkci: “Terör Ramazan’da da hain yüzünü gösterdi”

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı.